אודות ויטלי המנעולן

לויטלי מנעולן אישור של מכון התקנים הישראלי לעמידה בדרישות התקן הישראלי והבינלאומי
נעולים על הביטחון שלך ושל משפחתך.

אנשים רבים בוחרים בהתקנת כספת על מנת להגביר את תחושת הביטחון שלהם אשר ידוע כבעל יתרונות רבים אשר המטרה והיתרון הבולט שבו הוא מניעתם של גניבת חפצינו היקרים לליבנו:

השירות הניתן לכספות אצל ויטלי המנעולן:

  1. התקנה של כספת – תמצאו מבחר ומגוון עצום של כספות וציוד מכל סוג וגודל אשר מותאמות באופן מקצועי הן ללקוח הפרטי והן ללקוחות העסקיים ואף הציבוריים.
  2. פריצת כספות – פריצה של כספת נחשבת למשימה בלתי אפשרית, אך בעזרתו של פורץ מקצועי זה אפשרי כל כספת מהקטנה ועד לגדולה, מהקלה ועד לכבדה באופן מהיר ובטוח.
  3. מחיר שפוי והוגן – כיום בשונה מבעבר עלות ההתקנה והשירות של כספות אשר נחשבו ליקרים ירדו משמעותית בתקופה האחרונה דבר המאפשר לרבים מהאנשים להשתמש ולהיעזר בו להגנתם ולהגנת ביתם ורכושם.

חשוב לזכור! ולדעת שהתקנת ובחירת הכספת המתאימה נחשבת לפעולה מורכבת אשר התקנתה מצריכה מיומנות, מקצועיות ודיוק מרביים, על כן בחירה נכונה במתקין ויועץ מומחה הינה חשובה ואף הכרחית במיוחד,כל כן פנו עוד היום לכספות השלום אשר בבעלותם אנשי מקצוע מנוסים ואמינים אשר ישמחו להתקין בביתכם את הכספת המתאימה.

השקט שלכם זו המקצועיות והניסיון שלנו.
רוצים לישון בשקט ובביטחון ? יוצאים מהבית וחוששים ליקר עבורכם ? פנו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה חינם לולא כל התחייבות מאחד מאנשי המקצוע המובילים והידועים בתחום התקנת כספות ובנוסף תיהנו מיחס אישי ואמין וממחירי התקנה נוחים ומשתלמים ללא פשרות!!!

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top