מנעולן באופקים

מנעולן באופקים

אם אתם מתגוררים או עובדים באזור העיר אופקים והסביבה, עבור כל עניין, בעיה או תקלה הנוגעת למנעולים ובריחים. דאגו שיהיה שמור אצלכם בטלפון מספר של מנעולן באופקים ו מנעולן באשקלון ליתר ביטחון מקרה הצורך.

פריצת מנעולים באופקים והסביבה

מתי להזמין מנעולן באופקים והסביבה? כשיש צורך בפתיחת מנעול אשר פתקול חורק וחלוד
אם אבד מפתח לדירתכם ונשארתם נעולים  חלילה מחוץ לביתכם.
הכספת לא נפתחת, או שהמפתח של הכספת אבד.
המפתח ננעל בתוך הרכב?
נכנסתם לדירה חדשה או שכורה באופקים והסביבה?

במהלך היום יום אנשים מנהלים את שגרת יומם ללא הפרעות ולרוב איננו חושבים או מתארים לעצמנו סיטואציות שפתאום יכולות לצוץ ולהתקיל אותנו, והמקרים האלה בדרך כלל קורים כאשר הכי לא מצפים לכך. חשבו כמה לא נעים לחזור עייפים מיום עבודה ארוך לפתוח את התיק ולא למצוא בו את המפתחות לבית, להתחיל לרוקן את הכיסים, לחזור אחורנית במחשבות לכל מקום בו הייתם באותו יום וייתכן כי השארתם בו את צרור המפתחות ובסופו של דבר, להיוותר חסרי אונים מול דלת ביתכם הנעולה. זוהי רק דוגמה אחת מני רבות למצב בו תהיו חייבים שמנעולן –  פורץ דלתות העובד באזור אופקים יגיע אליכם במהרה על מנת לפרוץ הדלת שתוכלו להיכנס לבית, ולהחליף את הצילינדר והמפתחות (במקרה ואתם חוששים שמא הם נגנבו או עלולים להימצא על ידי זר) .

מנעולן באופקים – על מקצועיות לא מתפשרים

אם אתם צריכים להזמין מנעולן מוסמך בבאר שבע אל תתפשרו על בחירה בבעל מקצוע מקצועי מיומן ואמין. הרבה מאוד מנעולנים יוכלו לעזור לכם עם שירותים שונים בתחום אבל לא כל אחד מהם יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ובאותה רמה.

חשוב שתבינו כי בחירה באיש מקצוע מקצועי ואחראי היא אקוטית כשזה נוגע לטיפול במנעולים. המנעול הוא שומר הראש של המרחב הפרטי שלכם, ולא יהיה נכון לזלזל בדאגתכם למיגון הבית או העסק.

כיום יש כל כך הרבה סוגים של מנעולים ושל מנגנוני נעילה  שמנעולנים בבאר שבע רציניים ומקצועיים חייבים להכיר כל אחד ואחד מהם על מנת שיוכלו לטפל בהם ולספק שירות טוב ומקצועי ללקוחות. לטפל בכל סוג של מנעול או מנגנון נעילה מתקדם.

לכן, כאן אין מקום לפשרות, גם אם המחיר עבור השירות מעט יקר יותר. מקצוענות היא מכלול של ניסיון, מיומנות, בקיאות וידע ותודעת שירות. זכרו את ארבעת הקריטריונים הללו וכשאתם מחפשים ספק שירות, נסו לברור בין אלה המתיימרים להיות מקצוענים בתחום לבין אלה המקצועיים באמת.

מנעולן באופקים לפריצת דלתות

מהם סוגי המנעולים בדלת הכניסה לבתים

מנעול עליון (מנעול תלוי) לדלת כניסה –  זהו סוג מנעול המהווה אמצעי נעילה נוסף על המנעול הראשי של הדלת. ישנם כמה סוגים של בריחים, חלקים חזקים ועמידים יותר, חלקם פשוטים יותר, חלקם יקרים וחלקם זולים,  אך ברמת העיקרון, כולם זהים בבסיסם. צורת המנעול העליון היא כצורת האות U  ומורכבים מפלטה עם זיז נעילה ומסוגר המתלבש עליו. מנעולים אלו משמשים בעיקר כאמצעי מיגון נוסף לדלת כניסה. במיוחד כאשר מדובר בדלת פשוטה יותר (ישנה העשויה עץ, מתכת או זכוכית) אך נפוצה מאוד להתקנה גם על דלתות פלדה ורב בריח.

מנעול צילינדר – מנעולים של צילינדר הם המנעולים המוכרים והנפוצים בכל הבתים בארץ. הסיבה לכך שיש קונצנזוס כה רחב עליהם ושהם מותקנים בכל דלת כניסה בישראל, בין אם זו דלת כניסה לבתים, לדירות ולעסקים, ואפילו למחסנים ויחידות אחסון, היא שמדובר במנעולים עמידים וחזקים מאוד. היתרון של מנעולי הצילינדר הוא שכל מנעול כזה הו אחד ויחיד ואין מנעול זהה לו. לכל צילינדר יש מפתח המותאם לו ספציפית ורק מפתח זה יכול לפתוח את הנעילה. מנעולים אלה אינם זולים אך איכותם ויעילותם שווה את מחירם. מנעול זה יספק הגנה מרבית לדלת מפני פריצה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top