מנעולן בניצן

מנעולן הוא בעל מקצוע שאתם תמיד צריכים שיהיה לכם מספר שלו בשלוף, וזאת משום שהוא מטפל בצורך חיוני שלנו: גישה וביטחון לבית, לרכב ולרכוש שלנו. לכן אנחנו ממליצים בחום לא לחכות למצב שתצטרכו אותו באופן דחוף ולא יהיה לכם מספר שלו, אלא מבעוד מועד למצוא מנעולן מתאים שאתם סומכים עליו ולשמור את המספר שלו.

מנעולן בניצן – שירותים שמספקים מנעולנים

חשוב לדעת ש"מנעולן" הוא שם רחב לשורה של התמחויות, ולא כל המנעולנים יודעים לעשות הכל. מנעולנים מספקים שירותים שונים, ויש לבחור מנעולן שמתמחה בתחום לו אתם זקוקים. נביא מספר דוגמאות לשירותים שמנעולנים מספקים:

  1. פריצת מנעולים בדלתות כניסה ודלתות פנים

זהו אחד השירותים הפופולאריים ביותר שמנעולנים מספקים. איכותי ככל שהמנעול שלכם יהיה, הוא לא מחזיק מעמד לנצח וסביר מאוד שתגיעו למצב בו יש להחליף אותו, או שהוא פשוט ייצא מכלל שימוש ולא יאפשר לכם להמשיך להשתמש בו.

 כאתם לא מצליחים לפתוח את הדלת אין ברירה אלא לקרוא למנעולן, אבל אנחנו ממליצים לא לחכות למצב הלא נעים הזה אלא לזהות מראש מתי תזדקקו למנעולן. כך למשל, אם אתם שמים לב שכל פתיחה ונעילה של המנעול היא מאבק ושום שימון לא עוזר, אל תחכו שהמנעול יתקלקל לחלוטין אלא הזמינו מנעולן שיחליף את המנעול כאן ועכשיו.

  • פריצת רכבים

שירות נוסף שמנעולנים מסוימים מספקים הוא פריצת רכבים. זה לא נעים להזדקק לפורץ רכבים, אך במצבים מסוימים זה הכרח. כך למשל, אם מפתח הרכב שלכם אבד, נגנב או ננעל בתוך הרכב ייתכן מאוד והפתרון היחיד הוא לפרוץ לתוך הרכב. חשוב לדעת שמנעולי רכבים הם מתוחכמים וכוללים טכנולוגיות שונות לחלוטין מאשר מנעולי דלתות רגילים, ולכן פורץ הרכבים שתזמינו לעבודה חייב להיות בעל מקצוע המתמחה בפריצה לרכבים.

  • התקנה ופריצת לכספות

כספות הן פתרון נהדר שמאפשר לנו להגביר את בטיחות הרכוש היקר שלנו. למצער, פריצות זה דבר שקורה ובעיקר באזור הדרום אנחנו לא תמיד מרגישים בטוחים. גם אם הבית שלכם מבוטח, עדיף מן הסתם שהרכוש היקר כגון תכשיטים שווי ערך ועוד יאוחסנו בתוך הכספת הביתית שלכם. להתקנת כספת וייעוץ לגבי בחירת הכספת הנכונה יש להיעזר במנעולן מקצועי.

שירות נוסף הנוגע לכספות הוא פריצה לכספות. פריצה לכספות היא הכרח כאשר אובד המפתח לכספת ואין דרך אחרת לפתוח אותה, או ששכחתם את הקוד הסודי או הגדרתם בטעות את הכספת באופן שאתם לא יודעים כיצד לפתוח. כאן יש צורך במנעולן המתמחה בפריצת כספות ובעל מיומנות רבה שיפרוץ את הכספת מחד ומאידך יאפשר המשך שימוש בטוח בה.

מנעולן ויטלי – מנעולן בניצן

מנעולן ויטלי מספק שירותי מנעולן באזור הדרום ובפרט בניצן, בניהם החלפת מנעולים, צילינדרים ודלתות, פריצה למנעולים, רכבים ופריצה לכספות. ויטלי עובד 24/7, ומגיע תוך 25 דקות משיחת הטלפון שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top