מנעולן 24 שעות

מנעולן 24 שעות

חזרתם מבילוי או אירוע בשעה מאוחרת ?, מכניסים את היד לכיס להוציא את המפתח ומגלים שהוא לא נמצא ? ירדתם לאוטו לחפש וגם שם לא מצאתם ? מה עושים עכשיו ? למי יש מפתח נוסף שאפשר להתקשר אליו באמצע הלילה ? אין ? חבל !! נתקעתם מחוץ לבית או רכב ! אך אל תצטערו בשביל זה יש אותנו.

אנחנו נותנים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה לכל סוגי המנעולים בכל רחבי הארץ (טוב נו ...כמעט) על ידי מנעולנים מוכשרים אדיבים ומיומנים לכל סוגי התרחישים ולכל סוגי המנעולים והדלתות. כך שאל תהססו אם אתם תקועים בכל שעה התקשרו אלינו ומנעולן מקצועי יהיה בדרך אליכם כבר מיד במחירים הוגנים ולכל כיס לבית ולרכב.

שירות מנעולן 24 שעות הינו שירות בסיסי בכל חברות המנעולנים אך לא כל חברה יודעת ומסוגלת לתת את השירות כמוצר. אצל ויטלי המנעולן מבינים את החשש והחרדות במקרים כאלה ומוכנים מיד לכל קריאה. זקוקים למנעולן ? כנסו לדף אזורי שירות וראו אם אתם נכללים באזורי שירות שאנו

עובדים בהם ונותנים שירותי מנעולן 24 שעות.

מחפשים פורץ מנעולים שעובד 24 שעות ?

הגעתם למקום הנכון. לא כל פורץ מנעולים הוא מנעולן , ולא כל מנעולן הוא מנעולן 24 שעות. כך שאם אתם צריכים שירותי פריצת מנעולים באמצע הלילה אנו מסוגלים לתת מענה ראוי ל כל סוגי המנעולים כגון : רב בריח , שריונית חסם , פנדור ואף לפריצת רכב באמצע הלילה ובכל זמן שתבחרו. אם החלטתם שאתם צריכים החלפת מנעול או שכפול מפתחות ע"י מנעולן מקצועי ואמין התקשרו אלינו ונצא אליכם תוך דקות ספורות. מנעולן מוסמך זה מקצוע מכובד אך צריך גם לדעת לתת שירות אדיב ואמין ואת זה לא כולם יודעים לספק לכם. לא כל אחד שיודע פריצת דלתות או החלפת מנעולים הוא מנעולן בתחום שמוסמך לתת שירותי פריצה בשירות משטרת ישראל .

הילד ננעל במקלחת או בחדר ? צריכים פריצת דלת פנימית ? אל תחכו התקשרו עכשיו !!!

כמה פעמים קרה לכם שהדלת של השירותים או המקלחת נתקעה ולא נפתחה כראוי ואמרתם לעצמכם שמתישהו תטפלו בזה והמשכתם בשגרת החיים ? אך לפעמים זה קורה בשעות הכי לא צפויות ואתם לא מצליחים לטפל בבעייה לבד ועכשיו חייבים מנעולן מקצועי. מקרה זה קורה אצלנו כמעט כל יום. אנו ממליצים ואף כאשר אנחנו מגיעים לביקור אצל לקוח לבדוק את כל הדלתות בבית בכדיי למנוע מקרים כאלה בעתיד, בדיקה כזאת לוקחת דקות בודדות ואף אנחננו לא גובים עליה כסף. זה חלק מאמנת העסק שלנו לתת שירותי בדיקה כאלה כערך מוסף לחברה כך שאם אתם צריכים שנבדוק דלת נוספת בבית אל תחששו ובקשו מהמנעולן להסתכל והוא ימליץ לכם מה לעשות, אוליי זה רק כיוון קטן או רק אבק שצריך לנקות או לשמן, חבל להתעלם ואז להתקע . על מנת שנוכל לעזור עם כל מה שאנו יכולים אנו חייבים את שיתוף הפעולה מצדכם.

כספת לא נפתחת מה עושים עכשיו ?

בדיוק צריכים לצאת לאירוע או לשדה התעופה, הצקים והדרכון נמצאים בכספת והופ היא לא נפתחת, מה עושים עכשיו ? אל תחכו או תנסו לבד לפרוץ את הכספת, אתם סתם תעשו נזק ותגרמו למנעולן לעבוד יותר זמן ויותר קשה או תגרמו למנעול הכספת נזק מיותר, בשביל זה יש את המנעולן שיודע ומכיר את רוב סוגי הכספות ואת כמעט כל סוגי המנגנונים שיש בכספות, התקשרו אלינו ל טלפון 7 24 שעות ונשלח לכם מנעולן אשר יפתח לכם את הכספת במינימום זמן וכך לא תאחרו לאירוע או לטיסה ותמשיכו את שגרת החיים שלכם , כך שאם אפילו אתם צריכים התקנת מנעול חדש או פריצת רכבים צרו קשר והתקשרו אלינו לכל שירותי המנעולנות ועוד

נתקעתם מחוץ לרכב בלי מפתחות ? המפתחות ננעלו בתוך הרכב ? מה עושים עכשיו ?

מה עושים אם וכאשר המפתחות ננעלו בתוך הרכב ואתם בדיוק רוצים להכנס הביתה והופ מפתחות הבית בצרור של מפתחות הרכב וכן הם נעולים בתוך הרכב. המזל שאת הטלפון שלכם הוצאתם ( או שלא ). אל תנסו לפתוח לבד את הרכב, חבל על הנזקים והשריטות שאתם עלולים לעשות בנסיות האלה, בשביל זה יש כלים מיוחדים לפריצת רכבים 24 שעות ללא נזק, התקשרו אלינו לשירות פריצת רכבים מהירה ויעילה ללא נזקים , המנעולן יגיע אליכם לבית או לעסק ויפתח את הרכב תוך דקות ספורות וכך תוכלו לקחת את המפתחות ולהמשיך בשגרה, חברת ויטלי המנעולן דואגת למחירים לכל כיס ושירות שלנו הוא ללא תחרות, לנו חשוב שתהיו מרוצים ותמליצו עלינו לכולם

אנו פורצים את כל סוגי המנעולים 24 שעות ביממה !

כאשר אתם צריכים שירות של מנעולן אל תהססו ומיד תתקשרו אלינו. אצלנו כל מנעולן יודע לפתוח את כל סוגי המנעולים, החל ממנעול כספת וגם מנעולי רכבים, אנו עובדים ברוב חלקי הארת וגם באיזור בתל אביב. אנחנו חברת מנעולים 24 שעות שנותנת שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע אמין מהיר ובמחירים הוגנים. כך שאם אתם תקועים מחוץ לבית או לרכב אתם יודעים בדיוק למי להתקשר , אצלנו מיומנים להגיע אליכם במהירות הבזר ולפתוח כל מנעול אפילו באמצע הלילה, אנחנו מקווים שתבחרו בנו שוב ותמליצו עלינו לחברים ומשפחה , כי שירותי מנעולן צריכים לא רק בשעת חירום, אלא גם לטיפולים שוטפים כמו שצויין למעלה, וזאת בכדיי למנוע תקלות אשר בעקבותיהם תצטרכו שירות חירום.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top