פורץ דלתות

ננעלתם מחוץ לדלת? צריכים פריצת דלת? פורץ דלתות מהיר ואמין בדרך אליכם!

מה יותר מרגיז מלהגיע הביתה לאחר יום עבודה ולגלות שאבד לכם מפתח ? איפה הוא ? איפה שכחתי אותו ומה עשיתי איתו בפעם האחרונה?ראשית אל תדאגו, אתם לא לבד. ויטלי המנעולן מציע לכם שירותי פריצת דלת במהירות 24 שעות ביממה השירות שלנו עובד באישור משטרת ישראל בפריסה ארצית ובזמינות מאוד גבוהה כך שאתם לא צריכים לתכנן מראש, התקשרו עוד עכישו ופורץ דלתות מקצועי מיד יהיה בדרך אליכם. אצלנו כל פורצי הדלתות מיומנים לפרוץ את כל סוגי הדלתות , כל פורץ מנעולים אצלנו מצוייד במיטב הכלים לפריצת דלתות מכל הסוגים. נגיע אליכם במהירות והפריצה לוקחת מספר דקות בלבד.רוצים בכל זאת לנסות לפרוץ את הדלת לבד בעצמכם?

מהו פורץ דלתות מקצועי?

בין בעלי מקצוע שונים יש רמות שונות , ישנם פורצי מנעולים מיומנים בעלי נסיון של המון שנים ויש כאלה מתחילים. פורץ דלתות מקצועי הינו פורץ דלתות שיש ברשותו נסיון מינימלי של 5 שנים והלאה, הוא אמור להכיר את כל סוגי הדלתות הקיימות ולדעת איך לפרוץ אותם בצורה היעילה והמהירה ביותר . לא כל פורץ דלתות הינו מקצועי כיום, אצלי ויטלי המנעולן מסננים את בעלי המקצוע ואנחנו בוחרים אך ורק את הטובים האדיבים ומיומנים ביותר כך שמתי שתזמינו פריצת דלתות הפורץ יגיע במהירות ויפרוץ לכם את הדלת או מנעול כספת ללא נזק אם תצטרכו לאחר מכן החלפת מנעול, גם את זה נוכל לבצעולהתקין מנעול חדש ב דלת כניסה גם מסוג רב בריח ומבטיחים לכם לקבל את השירות הטוב ביותר לכל סוגי המנעולים.

שירות 24 שעות ביממה

פורץ דלתות מקצועי אמור לפרוץ לכם את הדלת בדקות בודדות, ויטלי המנעולן נותן שירות מכל הלב ומנסים לעשות זאת במהירות הגבוהה ביותר 24 שעות ביממה, אנו מבינים את עוגמת נפש שאתם חווים באיבוד המפתח או בתקלה במנעול שלא נותן לכם להכנס לבית לאחר אירוע או יום עבודה. אם נתקעתם באמצע הלילה או אפילו לפנות בוקר אל תהססו והתקשרו אלינו, אנו עובדים 24 שעות ביממה סביב השעון כדי לתת לכם מענה אדיב ואמין.


פריצת דלתות 24/7 זמינים בכל הארץ

 פתיחה ופריצת כל סוגי המנעולים והדלתות במחירים הוגנים ונוחים

 הדלת נטרקה וננעלה? נתקעה או לא נפתחת? המנגנון או הידית נשברו?

 מעוניינים בהחלפת צילנדר מנעול לדלת? אנחנו בדרך אליכם מיד!

 פריצת דלתות רב בריח, פלדלת, שריונית חוסם או פנדור במקצועיות

 אנחנו נגיע במהירות האפשרית כדי לבצע את העבודה לשביעות רצונכם ובסטנדרטים הגבוהים ביותר

צלצלו עכשיו: 054-267-8233 להזמנת שירותי פורץ דלתות אמין ומקצועי


כמה עולה להזמין פורץ דלתות מקצועי?

ישנם כמה וכמה סוגי מנעולים וכך גם רמת קושי הכרוכה בפריצתם. לכן לא נוכל לדעת מראש את העלות הכרוכה בכך מכיוון שלכל מנעול יש את הזמן הדרוש בפתיחתו ואף לפעמים ישנם מנעולים פשוטים אך תקולים שצריך קצת יותר התעסות בפריצתם.

אצלנו תקבלו את המחיר הזול ביותר והשירות הטוב ביותר, לכן אין צורך שתנסו לפרוץ את הדלת בעצמכם ולנסות לבד.

התקשרו עוד עכשיו שנגיע במהירות האפשרית לכל אזורי שירות שאנו פועלים בהם לכל סוגי המנעולים הקיימים,

פורץ דלתות

מדוע חשוב לעבוד אך ורק עם פורץ דלתות מורשה?

כמה פעמים יצא לכם להתקע מחוץ לבית ? זה לא מקרה אשר קורה בתדירות וכך איש מקצוע שאינו אמין ובעל תעודת יושר יודע.

יש כאלה שישתמשו במידע הזה לרעתכם ויתנו מחיר לא הוגן לבצע את העבודה ואף ינסו לתת לכם שירות שאינו נחוץ אך ורק בשביל לגבות מכם כסף.

במקרה כזה אתם צריכים לבקש מנעולן מוסמך בעל תעודת יושר. בדרך כלל עם תעודה ממשטרת ישראל . האם יש צורך בכך ? לא תמיד אך זה סימן לאמינות בסיסית של בעל מקצוע בתחום פורצי דלתות או פריצת מנעולים. ברוב המקרים גם כאלה אשר ללא תעודה בפריצת דלתות יתנו לכם שירות טוב אך זה תלוי בבן אדם שעומד לפניכם. אצל ויטלי המנעולן כל מנעולן הוא נבדק לפני כן ומודרך לתת שירות אדיב ואמין, מהחלפת צילינדר , החלפת מנעולים בבית או בעסק .

למה לבחור בויטלי המנעולן כדי להזמין פורץ מקצועי?

הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להזמין בעלי מקצוע לא אמינים ולהכניסם אליכם לבית ואף לתת להם גישה למנעול הדלת הראשית.

פריצת הדלת היא נושא רגיש מכיוון ובעל המקצוע המנעולן פורץ דלת מבצע פעולה אשר לאחר מכן יש לו את כל המידע והכלים איך לעשות זאת בקלות יתר ומכיוון שכך אתם לא רוצים פורץ דלתות אשר לא אמין ושיחפש אצלכם נקודות תורפה.

מחירון מומלץ לצרכן לשירותי פריצת דלתות

תיאור השירותטווח מחירים (לא כולל מע"מ)
שכפול מפתח לדלת הבית10-60 ₪
פריצת דלת עם מנעול לשונית100-420 ₪
עלות ביקור פורץ דלתות150-300 ₪
התקנת מנעול ביומטרי על דלת1200-3000 ₪
פריצת מנעול צילינדר בדלת150-400 ₪
החלפה של צילינדר בדלתות כניסה150-750 ₪
פריצת דלת טרוקה150-200 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב30-50 ₪
החלפת מנעולים בדלת מעץ250-400 ₪
עלות התקנת מנעול דלת250-500 ₪
כיוון צירי דלת פלדלת250-350 ₪
פריצת דלת עץ300-400 ₪
מחיר החלפת מנגנון רב בריח350-600 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בדלת פלדלת350-600 ₪
מנעולן דלתות לפריצת דלת פלדלת400-600 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה90-100 ₪

מקרים נפוצים בהם מטפל פורץ דלתות

המקרים הכי נפוצים שבעקבותיהם הדלת לא נפתחת ואז מזמינים שירותי פריצת דלתות הם:

  • לשונית תקועה או לא נפתחת , מקרה כזה יכול לקרות משחיקה ממושכת ו/או אבק אשר נכנס לתוך המנגנון ומונע ממנו להפתח כראוי. ראינו כמה וכמה מקרים כאלה שבסוף היינו חייבים להחליף מנגנון חדש למניעת תקלות בעתיד וקריאות מיותרות לפורץ דלתות
  • צילינדר תקול , יכול לקרות מקרה אשר הצילינדר מסתובב על "ריק " ולא פותח או לא סוגר את הדלת, מקרה כזה יכול לקרות מטריקה חזקה או נסיון פריצה לא תקין אשר הסב נזק למנעול ובכך מחייב להחליף את הצילינדר.
  • ידית שבורה או לא מתפקדת , זה מקרה נפוץ ביותר המעיד על מנגנון תקול או ידית שבורה שלא מתפעלת את המנגנון הפנימי ובכך מונעת תפקוד תקין של המנעול
  • איבוד מפתח , זה המקרה הכי נפוץ שיש מתי שמזמינים פורץ מנעולים מנעולן מומחה, רוב האנשים אשר מתקשרים אלינו זה בעקבות אובדן המפתח.לכן אנו ממליצים להחביא מפתח נוסף במקום שרק אתם מכירים לכל מקרה שלא יקרה.
  • דלת תקועה ולא נסגרת בטריקה , מקרהכזה מעיד על תזוזות בצירים ואו תזוזות טבעיות של המבנה , בד"כ זאת בעייה של דלתות עץ אשר משנות מידות במילימטרים משינויי טמפרטורה או שחיקת צירים . אנו ממליצים למי שיש דלת עץ תמיד לבדוק אותה בשינויי עונות מחורף לקיץ והפוך בכדי למנוע בעיות ואף להתקע מחוץ לבית ביום חמסין או גשם זלעפות, ואף מדי 5 שנים להחליף צירים ואו לשמנם .

זכרו !! אצלנו תמיד תקבלו יחס הולם ועיצה חברית מה כדאי לעשות בלי מניעים כספיים. אנו רוצים אתכם כממליצים ובכך אנו נדאג שתהיו הכי מרוצים מהשירות היחס והמחיר כי אצלנו הלקוחות הם משפחה !!

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top