מנעול מגנטי

אחד הנושאים המעסיקים אותנו כמעט כל יום היא בטחון והגנת הרכוש שלנו, זה בא לידי ביטוי בכל פעם שאנחנו יוצאים מהאוטו ומוודאים שהוא נעול או בכל פעם שאנחנו בודקים שהפלאפון שלנו נמצא בכיס ולא אבד או נגנב. כמו האוטו והפלאפון, גם הבית שלנו הוא הרכוש שלנו, כנראה הרכוש היקר ביותר שלנו, לכן חשוב לשמור גם על הגנת ואבטחת הבית. במאמר זה נסביר מדוע כדאי להגן על ביתנו באמצעות מנעול מגנטי, מה הם יתרונותיו ומה עלותו?

מזה מנעול מגנטי?

מנעול אלקטרו מגנטי (מנעול מגנטי) הינו מנעול לדלת התופס לוחית נגדית כאשר עובר דרכו זרם, הזרם שומר על הדלת נעולה ופתיחת הדלת מתבצעת על ידי הפסקת הזרם. המנעול המגנטי מורכב מ- 2 חלקים, הראשון הוא לוחית ברזל והשני הוא אלקטרו מגנט. לוחית הברזל כמעט בכל הפעמים מחוברת לדלת ואלקטרו המגנט מחובר למשקוף, האלקטרו מגנט מחובר לחשמל למתח נמוך של 12 או 24 וולט.

סוגי מנעולים מגנטיים שונים

  1. מנעול אלקטרו מגנטי להתקנה חיצונית
  2. מנעול אלקטרו מגנטי שקוע
  3. מנעול אלקטרו מגנטי לדלתות זכוכית

מהם היתרונות והחסרונות המנעול המגנטי?

יתרונותחסרונות
מנעולים מגנטיים ניתנים להפעלה מרחוק ע"י הפעלת והפסקת מקור הכוח.מנעול מגנטי דורש מקור כוח חשמלי להפעלתו.
מנעול מגנטי פשוט מאוד להתקנה ביחס למנעולים אחרים מוכרים בשוק.מנעול מגנטי עלול להיפתח בזמן הפסקת חשמל, ניתן לפתור זאת בעזרת גיבוי חשמלי מתאים.
מנעול מגנטי אידיאלי לתפעול בזמן מקרה חירום.ברוב המקרים מנעול מגנטי יקר יותר בהשוואה למנעולים אחרים.
מנעול מגנטי עמיד פי כמה מכל מנעול אחר. 

כמה עולה מנעול מגנטי?

מנעול מגנטי יקר יותר בהשוואה לסוגי מנעולים אחרים, אך למרות זאת ברוב המקרים יתאים לכל כיס. עלות מנעול אלקטרו מגנטי רגיל נע בין 100 ש"ח ובין 600 ש"ח. כמובן, שקיימים מנעולים מגנטיים חכמים שעלותם תהיה יקרה במיוחד ועלולה להגיע לאלפי שקלים. להתייעצות והמלצה מה מתאים לכם צרו איתנו קשר . ויטלי מנעולן

ויטלי קבלסקי
היי שמי ויטלי, בשנת 2010 הקמתי את עסק המנעולנים ויטלי המנעולן על מנת לספק לתושבי הדרום שירות מנעולנים אדיב ומקצועי. ברשותי כל הציוד והידע הנדרש על מנת לספק את השירות הטוב ביותר תוך כדי הקפדה על איכות השירות. אם אתם מחפשים מנעולן אמין, מהיר ומקצועי הגעתם למקום הנכון. צרו איתי קשר ואשמח לעמוד לשירותכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top