מנעולן באשקלון

מנעולן באשקלון

תושבי אשקלון, נתקעתם מחוץ לדלת ? לא מוצאים את המפתחות בתיק? דלת הרכב לא נפתחת? מצבים מתסכלים כאלה ואחרים ייתפסו אתכם תמיד ברגע הכי לא צפוי. המנעול או המפתח יכולים לשבות, ואתם להישאר חסרי אונים. אם הגעתם הנה אתם צריכים מנעולן באשקלון, התקשרו עוד עכשיו אלינו וכבר נצא לדרך אליכם. אל תבזבזו זמן חייגו 054-2678233 ומנעולן יגיע אליכם תוך 20 דקות

מנעולן באשקלון 24 שעות בשירות מהיר ביותר

אז מה עושים? מחפשים במהרה מנעולן באשקלון שהוא גם פורץ מנעולים, ומזמינים אותו שיגיע לעזור לכם בהקדם האפשרי. לפרוץ את המנעול ברכב או בבית

לא משנה באיזו בעיה הקשורה למנעולים תיתקלו, הפתרון יהיה בידיו של מנעולן מקצועי באר שבע ואשקלון. כמו כן, מנעולן בשדרות ובאשקלון יוכל להעניק לכם כל שירות הקשור למנעולים, מערכות נעילה ומנגנוני נעילה, צילינדרים, מפתחות וכיוצא בזאת.

מנעולן אמין באשקלון כי זה מה שחשוב באמת

אנו מתמחים בענף המנעולים ומנגנוני הנעילה ושמחים לספק מכלול שירותים ופתרונות עבור כל בעיה או תקלה, לקהל לקוחותינו. ובינינו מה חשוב יותר ממנעולן אמין, מנעולן יכול בקלות לשכפל את המפתח לביתכם ואפילו לא תשימו לה , זה למה חשוב מאוד להזמין אך ורק מנעולן אמין בעל שם מוכר כמו ויטלי מנעולן באשקלון כי מנעולן אמין זה ויטלי המנעולן.

פורץ מנעולים באשקלון – מהם סוגי המנעולים הנפוצים לדלתות כניסה

כיום יש המון סוגי מנעולים לדלתות אך המנעול הנפוץ ביותר לדלת בית הוא מנעול מסגנון פלדלת, אך גם בתוך קטגורית מנעולי פלדלת ישנם כמה וכמה סוגים בעלי רמת אבטחה שונות, בהתאם לרמת האבטחה של המנעול כך יהיה המחיר שלו . מנעולי נתלים/מנעולי תלייה-  אלו שייכים לסוג מנעולים פשוט ונפוץ. צורת המנעול מזכירה את האות U באנגלית . מנעולים מסוג זה משמשים בעיקר בשביל לנעול תאי אחסון, שרשראות אופניים וקטנועים, ארגזים וקופסאות, מזוודות ועוד.

מנעולי צילינדר – מנעולים מסוג צילינדר הם המנעולים הנפוצים ביותר ונמצאים בכל בית בישראל ובאשקלון. הסיבה לכך שהשימוש בהם הוא כה נפוץ נעוצה בעמידותם ובחוזקם של מנעולים אלה. כל מנעול צילינדר הוא ייחודי ואין שני לו, מה שמבטיח כי רק מפתח אחד שיהיה מותאם לו בדיוק, יוכל לפתוח את המנעול.  עלות מנעול הצילינדר אינה זולה, אך מדובר במנעול איכותי ביותר שמספק הגנה מרבית מפני פריצות.

מנעול דלת עליון – מנעול עליון הוא מנעול אשר מותקן בחלקה העליון של הדלת והוא לרוב משמש כתוספת עזר למנעול הצילינדר הראשי. מנעול זה ממוקם בגובה הכתפיים  וקיימים מגוון סוגי בריחים קיימות דלתות עם נעילה עליונה, הממוקמת פחות או יותר בגובה הכתף. מנעול זה נועד כדי לספק הגנה נוספת על מנעול הצילינדר שבדלת, במיוחד בדלתות שפשוט יותר לפרוץ אותן כגון דלתות עץ או זכוכית, אבל אנשים רבים בוחרים להוסיף מנעול עליון גם בדלתות רב בריח.

מנעולן רכב באשקלון

בין אם איבדתם או אתם צריכים לפרוץ את הרכב אנו כאן לשירותכם .אנו נתקלים כמעט כל יום בלקוחות אשר בטעות נעלו את רכבם עם המפתחות בתוך הרכב, במקרים כאלה אנו מגיעים במהירות ופותחים את הרכב ללא סימנים וביעילות רבה בעזרת הציוד המשוכלל שלנו, אך אם אתם צריכים לחתוך מפתח חדש לאחר שאיבדתם את המפתח הקודם אנו נעזר במכונות חיתוך מפתחות משוכללות ביותר ונוכל להתאים לכם מפתח עם שלט לרכבכם מהירות האפשרית

מתי תזמינו פורץ מנעולים באשקלון ?

ישנם מקרים רבים בהם תזדקקו לשירותיו של פורץ מנעולים. לדוגמא, אם נתקעתם מחוץ לביתכם, הדלת נטרקה וננעלה, כשהמפתחות נותרו בדירה, אם איבדתם את צרור המפתחות, או אם המפתח נשבר או נתקע בתוך המנעול. גם כאשר תינעלו מחוץ לרכב שלכם תזדקקו לפורץ מנעולים שיגיע לפרוץ את דלת הרכב. לא ניתן לפרוץ מנעולים לבד, ובוודאי שלא מומלץ לנסות. יתרה על כן, מנעולנים רבים יוכלו לבצע עבורכם מגוון של עבודות, אך לא כל מנעולן יוכל לבצע פריצת מנעולים, לא כל מנעולן הוא גם פורץ מנעולים, ופריצת מנעולים מכל סוג שהוא, היא נישה שלמה בתחום.

במקרה בו יש צורך לבצע פריצת מנעולים, עליכם לוודא המנעולן מתמחה בפריצות מנעולים אחרת אתם עלולים לסיים בנזק במקום לפתור את הבעיה. ויטלי המנעולן עבר הכשרות בחברות מנעולים ובכך הוא יכול לפרוץ כמעט כל מנעול נפוץ שיש התקשרו אלינו עכשיו לקבלת מחיר הוגן עבור שירות ללא תחרות.

המלצות על שירותי מנעולן באשקלון

כיום קיימים סוגי מנעולים רבים ומנגנוני נעילה ועל המנעולן להיות בקיא דיו בכל מה שחדש בתחום על מנת שיוכל לטפל בכל סוג של מנעול או מנגנון נעילה מתקדם.

אם כן, במידה ואתם זקוקים לשירות של פריצת מנעול, דאגו לברר מול בעל המקצוע האם הוא מתמחה בפריצת מנעולים. במידה ויהיה לכם ספק בעניין, המשיכו לברר והזמינו מנעולן בבאר שבע אחר, משום שמנעולן שלא יודע כיצד לבצע פריצת מנעול, עשוי בהחלט לגרום לבעיות נוספות, ולסבך אתכם עם הוצאות כבדות ומיותרות.
מנעולן באשקלון  אשר עוסק בפריצת דלתות באשקלון יוכל להגיע אליכם ולבצע פריצה של דלתות, פריצה של רכבים, פריצה של כספות ולמעשה פריצת מנעולים ומנגנונים שונים בהתאם לצורך.

מחירי מנעולן באשקלון

ישנם סוגי מנעולים שונים לבתים ורכבים לכל מנעול דרגת קושי משלו ואופן לפריצתו. בעקבות כך המחירים משתנים אך לדוגמא : פריצת רכב באשקלון עלולה לעלות בין 200 ל 400 שח תלוי ברכב ופריצת דלת בית באשקלון ללא החלפת צילינדר עלולנה לעלות בין 450 שח ל 800 שח תלוי במנעול. אך הדרך הטובה ביותר היא להתקשר ולקבל מחיר דרך הטלפון עם תיאור המנעול או השם שלו

מנעולנים באשקלון

ישנם בעלי מקצוע שאתם זקוקים אליהם מהר בשעת חירום, ולכן מומלץ שיהיה לכם בשלוף מספר של בעל מקצוע מומלץ שכזה, שכן כשתצטרכו אותו לא יהיה לכם זמן לחפש את בעל המקצוע המתאים. בעלי מקצוע כאלו כוללים למשל אינסטלטור וחשמלאי וכן מנעולן. את המנעולן צריך במקרים רבים כשנתקעים מחוץ לבית, ולכן חשוב שתכירו מנעולן מנוסה שיגיע אליכם בהקדם האפשרי.

המדריך למציאת המנעולן המתאים מבית ויטלי המנעולן

גרים באשקלון וזקוקים למנעולן? ישנם לא מעט מנעולנים באשקלון, אבל אתם צריכים את הטוב ביותר שישאיר אתכם ללא שום תלונה. אלו הם הדברים החשובים בבחירת מנעולן:

  • וותק וניסיון

פריצת מנעולים היא לא עניין פשוט וכך גם ההחלפה למנעול חדש. איכות העבודה משחקת תפקיד חשוב, ומדובר כאמור בביטחון שלכם ולכן אין להתפשר על כך. בחרו מנעולן עם שנות וותק וניסיון רבות, ובעיקר ניסיון במנעול מהסוג שלכם.

  • מחיר

פריצה והחלפה של מנעול זו לא הוצאה שאנחנו נהנים להוציא, אך יש מי שיקרע לכם את הכיס לצד בעלי מקצוע הגונים. שימו לב שהמחיר אליו מתחייב המנעולן כולל את כל העבודה ושהוא לא יוסיף לכם פתאום עוד סעיף שייקר משמעותית את השירות.

  • זמינות

שירות של מנעולן לא שווה הרבה אם הוא לא זמין ללקוחות ומגיע בזמן. לכן בחרו מנעולן שעובד וזמין 24 שעות ביממה, ולא פחות חשוב מכך מספק שירות במקום מגוריכם. כך למשל עבור תושבי אשקלון מומלץ לבחור מנעולן שפעיל באשקלון.

ויטלי המנעולן – שירותי מנעולן בדרום

ויטלי המנעולן פעיל באזור הדרום ובפרט באשקלון, ומספק שירותי פריצת מנעולים, כספות, רכבים והחלפת דלתות, מנעולים וצילינדרים. ויטלי בעל מעל 10 שנות ניסיון, ופעיל במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עם הגעה תוך 25 דקות משיחת הטלפון שלכם והתחייבות למחיר הטוב ביותר, ויטלי המנעולן ישאיר אתכם מרוצים מהשירות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top