מנעולן באשקלון

מנעולן באשקלון

תושבי אשקלון, נתקעתם מחוץ לדלת? לא מוצאים את המפתחות בתיק? דלת הרכב לא נפתחת? מצבים מתסכלים כאלה ואחרים ייתפסו אתכם תמיד ברגע הכי לא צפוי. המנעול או המפתח יכולים לשבות, ואתם להישאר חסרי אונים.

אז מה עושים? מחפשים במהרה מנעולן באשקלון שהוא גם פורץ מנעולים, ומזמינים אותו שיגיע לעזור לכם בהקדם האפשרי.

לא משנה באיזו בעיה הקשורה למנעולים תיתקלו, הפתרון יהיה בידיו של מנעולן מקצועי בבאר שבע ואשקלון. כמו כן, מנעולן בשדרות או באשקלון יוכל להעניק לכם כל שירות הקשור למנעולים, מערכות נעילה ומנגנוני נעילה, צילינדרים, מפתחות וכיוצא בזאת.

אנו מתמחים בענף המנעולים ומנגנוני הנעילה ושמחים לספק מכלול שירותים ופתרונות עבור כל בעיה או תקלה, לקהל לקוחותינו.

פריצות דלתות – מהם סוגי המנעולים הנפוצים לדלתות כניסה

מנעולי נתלים/מנעולי תלייה-  אלו שייכים לסוג מנעולים פשוט ונפוץ. צורת המנעול מזכירה את האות U באנגלית . מנעולים מסוג זה משמשים בעיקר בשביל לנעול תאי אחסון, שרשראות אופניים וקטנועים, ארגזים וקופסאות, מזוודות ועוד.

מנעולי צילינדר – מנעולים מסוג צילינדר הם המנעולים הנפוצים ביותר ונמצאים בכל בית בישראל. הסיבה לכך שהשימוש בהם הוא כה נפוץ נעוצה בעמידותם ובחוזקם של מנעולים אלה. כל מנעול צילינדר הוא ייחודי ואין שני לו, מה שמבטיח כי רק מפתח אחד שיהיה מותאם לו בדיוק, יוכל לפתוח את המנעול.  עלות מנעול הצילינדר אינה זולה, אך מדובר במנעול איכותי ביותר שמספק הגנה מרבית מפני פריצות.

מנעול דלת עליון – מנעול עליון הוא מנעול אשר מותקן בחלקה העליון של הדלת והוא לרוב משמש כתוספת עזר למנעול הצילינדר הראשי. מנעול זה ממוקם בגובה הכתפיים  וקיימים מגוון סוגי בריחים קיימות דלתות עם נעילה עליונה, הממוקמת פחות או יותר בגובה הכתף. מנעול זה נועד כדי לספק הגנה נוספת על מנעול הצילינדר שבדלת, במיוחד בדלתות שפשוט יותר לפרוץ אותן כגון דלתות עץ או זכוכית, אבל אנשים רבים בוחרים להוסיף מנעול עליון גם בדלתות רב בריח.

מתי תזמינו פורץ מנעולים באשקלון – מנעולן באשקלון?

ישנם מקרים רבים בהם תזדקקו לשירותיו של פורץ מנעולים.

לדוגמא, אם נתקעתם מחוץ לביתכם, הדלת נטרקה וננעלה, כשהמפתחות נותרו בדירה, אם איבדתם את צרור המפתחות, או אם המפתח נשבר או נתקע בתוך המנעול. גם כאשר תינעלו מחוץ לרכב שלכם תזדקקו לפורץ מנעולים שיגיע לפרוץ את דלת הרכב. לא ניתן לפרוץ מנעולים לבד, ובוודאי שלא מומלץ לנסות.

יתרה על כן, מנעולנים רבים יוכלו לבצע עבורכם מגוון של עבודות, אך לא כל מנעולן יוכל לבצע פריצת מנעולים, לא כל מנעולן הוא גם פורץ מנעולים, ופריצת מנעולים מכל סוג שהוא, היא נישה שלמה בתחום.

במקרה בו יש צורך לבצע פריצת מנעולים, עליכם לוודא המנעולן מתמחה בפריצות מנעולים אחרת אתם עלולים לסיים בנזק במקום לפתור את הבעיה.

כיום קיימים סוגי מנעולים רבים ומנגנוני נעילה ועל המנעולן להיות בקיא דיו בכל מה שחדש בתחום על מנת שיוכל לטפל בכל סוג של מנעול או מנגנון נעילה מתקדם.

אם כן, במידה ואתם זקוקים לשירות של פריצת מנעול, דאגו לברר מול בעל המקצוע האם הוא מתמחה בפריצת מנעולים. במידה ויהיה לכם ספק בעניין, המשיכו לברר והזמינו מנעולן בבאר שבע אחר, משום שמנעולן שלא יודע כיצד לבצע פריצת מנעול, עשוי בהחלט לגרום לבעיות נוספות, ולסבך אתכם עם הוצאות כבדות ומיותרות.
מנעולן באשקלון  אשר עוסק בפריצת דלתות באשקלון יוכל להגיע אליכם ולבצע פריצה של דלתות, פריצה של רכבים, פריצה של כספות ולמעשה פריצת מנעולים ומנגנונים שונים בהתאם לצורך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top