פריצת רכבים עם מנעולן רכב מקצועי

רבים מאיתנו מכירים את הסיטואציה: אנחנו יוצאים מהרכב ובהיסח דעת סוגרים אחרינו את הדלת (שכמובן ננעלת באופן אוטומטי) ורגע לאחר שסגרנו את הדלת נזכרנו שהשארנו את המפתחות בפנים – אבל זה כבר מאוחר מדי. במקרה כזה יהיה עלינו להזמין פורץ רכבים מקצועי שיגיע בהקדם האפשרי ויעזור לנו. במדריך זה מבית ויטלי המנעולן נפרט על הדברים שיש לדעת בטרם אנחנו מזמינים מנעולן רכב.

מתי צריך לפרוץ את הרכב?

רגע לפני שאתם מתקשרים למנעולן כדי שיפרוץ את הרכב, בדקו רגע שכל דלתות הרכב אכן נעולות. לא חסר מקרים בהם קוראים למנעולן, הוא בודק את הדלתות ומגלה שבכלל הדלת האחורית לא נעולה, ודרכה ניתן לשחרר את הרכב כולו. חבל על הזמן שלו והכסף שלכם – בדקו שכל הדלתות נעולות ואם אין לכם מפתח רזרבי בהישג יד יש לפרוץ את הרכב.

מנעולן רכבים בדרום: האם להזמין מנעולן או לפרוץ בעצמנו?

ישנם אנשים שיטענו שבמקרים רבים ניתן לפרוץ את הרכב בעצמכם, אך אנחנו בהחלט ממליצים לא לעשות זאת ולהזמין מנעולן רכב מקצועי מהסיבות הבאות:

  • במידה ואין לכם ניסיון בפריצת רכבים, הרכב שלכם למעשה יהיה הראשון עליו תתאמנו וחבל. תנו לבעל מקצוע לעשות את העבודה בלי להזיק.
  • לא פורצים רכב באופן מקצועי עם הידיים – אתם תזדקקו לכלי עבודה כגון מוט וכרית ניפוח מתאימים. העלויות של כלים אלו בדרך כלל תהיה גבוהה יותר מאשר עלויות העבודה של מנעולן, אז לעשות זאת לבדכם לא זה משתלם כלכלית.
  • מנעולן רכב יעשה את העבודה הרבה יותר מהר מכם ויוכל לשחרר אתכם במהירות לדרככם.

כמה עולה להזמין מנעולן רכב?

עלויות הפריצה נקבעות לפי סוג הפריצה ומורכבותה, מיקום הרכב שלכם והמועד בו אתם קוראים לפורץ.

ויטלי קבלסקי
היי שמי ויטלי, בשנת 2010 הקמתי את עסק המנעולנים ויטלי המנעולן על מנת לספק לתושבי הדרום שירות מנעולנים אדיב ומקצועי. ברשותי כל הציוד והידע הנדרש על מנת לספק את השירות הטוב ביותר תוך כדי הקפדה על איכות השירות. אם אתם מחפשים מנעולן אמין, מהיר ומקצועי הגעתם למקום הנכון. צרו איתי קשר ואשמח לעמוד לשירותכם!
השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top