מנעול דלת מכונית תקוע במצב נעול: כיצד לפתוח את המכונית שלך ולתקן את המנעול שלך

ברגע שדלת המכונית שלך תקועה במצב הנעילה, יש תהליך שעליך לעשות. זה מתחיל במציאת מה לא בסדר. משם, פתח את הדלת לעבודה על מנעול דלת הרכב. מציאת פיתרון תלויה בשאלה אם דלת המכונית נעולה ולא תיסגר או אם דלת המכונית נעולה ולא תיפתח. הדברים עשויים להיראות מסובכים, אך אם תקראו הלאה, אנו נדריך אתכם.

כיצד לאבחן נעילת דלת מכונית תקועה במצב נעילה
מציאת האבחנה שלך למנעול דלת מכונית שתקועה במצב המנעול הוא הצעד הראשון לתיקון הבעיה. לאחר שתבין מעט את כל האבחנות, תוכלו לפתח שיטת פתרון בעיות עבור נעילת דלת שתקועה במנעול. מכיוון שבכל סיטואציה יש הבדלים שאינם מאפשרים גודל אחד מתאים לכל הפתרונות, בידיעה שכל הבעיות נוצרות הבנה שצריכה למצוא לאיזה נושא אתה מתמודד.

 1. חיבורים שבורים
  סקירת בעיות
  אם נעילת דלת מכונית תקועה במצב המנעול, סביר להניח שזה נובע מחיבור בין חיבור אחד, כמה או כולם, חיצוניים ופנימיים לתפס דלת הרכב. כאשר ידית הדלת, צילינדר מנעול הדלת, או עמדת / מתג נעילה פנים, אינם מחוברים כראוי לתפס דלת המכונית, תגלו כי מנעול דלת המכונית תקוע במצב הנעילה.

סקירת פתרונות
על מנת לתקן בעיה כזו, עליך לתקן את החיבורים השבורים. זה ידרוש את פתיחת הדלת ופתרון בעיות במכלול המנעול. עליכם להיות בעלי חלקי חילוף או אמצעים אחרים להחזרת חלקים שבורים זה לזה.

 1. חלודה, פגעים וג'אמינג
  סקירת בעיות
  מלבד משהו ברור מאליו כמו צורך להוציא מפתח שבור מהמנעול, דברים אחרים יכולים להצטבר או להיתקע בעבודה הפנימית של מנעול דלת מכונית. אלה כוללים חלודה, לכלוך שיכול להצטבר במכלול המנעול, או חלקים שבורים של הדלת שיכולים ליפול ולחסום את מכלול הפנים. אתה יכול גם לקבל חפצים זרים אחרים שהונחו בצורה שגויה במפתח המפתח.

סקירת פתרונות
התחל בבדיקת מסלול המפתח. אם אינך יכול להכניס את מפתח המכונית שלך לחור המפתחות באופן מלא, זוהי אינדיקציה טובה לחסימה. עם זאת, כשמנעול דלת מכונית תקוע במצב המנעול, אפילו כשאתה משתמש במפתח המכונית שלך מרחוק, הבעיה גדולה רק ממפתח המפתח.

כדי לטפל בבעיות עם מכלול המנעול בדלת, עליך לפתוח את לוח הדלת ולנסות להזיז את מכלול. תראו מה מחזיק את זה. שימן את המכלול ונסה להזיז אותו שוב. המשך לשמן ולהזיז את המכלול. אם אתה מגלה שמשהו אחר מלבד פגיעות או חלודה הוא שמירת נעילת דלת המכונית תקועה במצב הנעילה, הסר את החסימה הרלוונטית.

 1. נזק מבני
  סקירת בעיות
  במקרה הגרוע ביותר, לאחר תאונה עלול להיגרם נזק לתפס הדלת שלך הגורם לבעיה של מנעול דלת מכונית שנתקע במצב הנעילה. תאונה זו יכולה להיות בנדר פגוש, התרסקות או טריקת דלת אגרסיבית במיוחד. מה שזה מסתכם בכך שהתפס אינו פועל. ניתן היה לכופף את התפס או להתנתק פשוט משאר מכלול נעילת הדלתות.

סקירת פתרונות
נושאים אלה משתנים מדי מכדי לקבל סקירה מפורטת מאוד, אך הם למעשה מסתכמים במציאת דרך לפתוח את דלת המכונית ולהחליף את מה שנשבר. ככל הנראה, תזדקק לסיוע של מנעולן רכב מקצועי על מנת לפתוח את הדלת מבלי לגרום לרמה גבוהה יותר של נזק.

נושא זה קל בהרבה לפתור אם מנעול דלת הרכב שנוצר תקוע במצב הנעילה גורם לכך שהדלת לא תוכל לסגור. החלק הקשה ביותר של הפיתרון הוא פתיחת הדלת. ברגע שהדלת פתוחה, ניתן לפנות לתפס. אולי ניתן לתקן את החלק הפגוע, אך נזק מבני כמעט תמיד מצריך החלפה כלשהי.

פתיחת דלת המכונית
מנעולן הסרת מנעול דלת מכונית

אם הבעיה בדלת המכונית היא שהיא לא תיסגר עקב סוגיה זו, תוכלו להמשיך למציאת הפיתרון שלכם. במקרים אחרים של נעילת דלת מכונית שתקועה במצב המנעול, הדלת כבר תהיה סגורה. מרבית הפתרונות הכרוכים במנעול דלת מכונית הנתקעים במצב הנעילה דורשים גישה למכלול המנעול בתוך הדלת, שקשה לגשת אליו עם סגירת הדלת.

כאשר דלת המכונית תקועה במצב הנעילה, אני מקווה, זה לא המקרה שדלת המכונית לא תיפתח מבפנים או מבחוץ. התחל לנסות לפתוח את דלת המכונית שלך בכל האמצעים הזמינים. זה כולל שימוש מרחוק מפתח המכונית שלך, מניפולציה ידנית של מנעולי התיבה / מתג הפנימיים ושימוש במפתח במנעול הדלת. יש לקוות שאחת מהשיטות הללו תפתח את הדלת. אם שום דבר לא עובד, אתה צריך לקבל גישה לחלק הפנימי של הדלת שלך.

ישנם מקרים שבהם ניתן להסיר חלקים מלוח הדלת הפנימי בזמן הדלת סגורה, אך זו רק דרך נוספת לפתוח את דלת המכונית. יתכן ולא מדובר בפתח שאתה יכול לעבור בו, אבל זה פתח בדלת. פתחים אלה יכולים להיעשות על ידי פיחת ההברגה

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top