החלפת מנעולים

במידה ועברת לבית חדש, תמיד מומלץ להחליף את הצילינדר מכיון שיכול להיות שהדיירים הקודמים
איבדו מפתח, חילקו מפתח לבני משפחה, העבירו את המפתח למשרדי התיווך השונים על מנת שיעזרו להם למכור ולהראות את הבית.

במצב שנכנסת לבית חדש הדבר הראשון שתעשה זה החלפת צילינדר כך שתוכל להיות בראש שקט שרק לך יש את המפתח לביתך. אל תיקח סיכון והחלף את המנעול לפני שהתחלת בהעברת הריהוט והמוצרים היקרים לך.

בשוק קיים מגוון עצום של צילינדרים שמתאמים לסוגי הדלתות השונים, לכן עוד לפני שתקנה מנעול חדש לביתך, דאג לבדוק את סוג הדלת או להזמין מנעולן מנוסה לביתך עלמנת שיבדור את סוג הדלת ויקנה עבורך את הצילנדר המתאים ביותר.

על מנת שהנעילה תהיה חלקה וללא כל בעיה ישנה חשיבות רבה מאוד להתאמה של המנעול לדלת. בנוסף וודא שאתה קונה צילינדר ברמה גבוה שעל מנת לשכפל אותו יהיה צורך בכרטיס מיוחד עם קוד. בנוסף, מנעולנים חייבים להיות מאושרים על ידי המשטרה וזאת משום שעסק זה הוא עסק רגיש וחשוב שתזכרו לעבוד עם אדם בעל תעודת יושר שהוסמך על ידי משרד העבודה וכי לו תעודה המעידה על כך.

את האישור תוכלו למצוא בדרך כלל באתר האינטרנט של איש המקצוע ותוכלו לבקש לראותו כאשר הוא יגיע לאזור בו אתם נמצאים. חשוב לדעת כי אין מה להתבייש והדבר לגיטימי.

עוד אלמנט חשוב בבחירת מנעולן שיוכל לסייע לכם להחליף את המנעול הוא מנעולן שיכול להגיע במהרה.
החלפת מנעולים - מי המומלץ ביותר?

אחד המנעולן המומלצים הוא ויטלי המנעולן הוא ותיק המתמחה בפריצת בתים, החלפת מנעולים לבתים ורכבים, קידוד אימובלייזר, נטרול מערכות אזעקה, ומגוון שירותי רכב. ויטלי המנעולן זמין 24 שעות ומגיע למקום במהירות עם מעבדה ניידת הפועלת לכל צורך.
ויטלי המנעולן מחליף את צילינדר הבית ולוקח אחריות מלאה על עבודתו

השאירו פרטים ונחזור אליכם
ויטלי המנעולן בפייסבוק
Top